Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
Màu sắc: SNatural | 2 photo(s)
Price: 833.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Jerry Curl |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 95 g |
| Đầu | 58.42 cm |
| Chiều dài | 25.4 cm |
| SKU | sb2408215225249652 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
Màu sắc: SNatural | 2 photo(s)
Author: a***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's very good and quality
Màu sắc: SNatural | 3 photo(s)
Author: y***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful, good quality, fast delivery. the material is really good. I recommend it💕💕💕💕
Màu sắc: SNatural | 1 photo(s)
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it was a present and my sis loved it
Màu sắc: Tự nhiên & Đen